"Cestovati vlakem znamená
viděti život..." (Agatha Christie)


 
Dovolte, abychom Vám nabídli
několik zajímavých tipů :
Posázavský Pacifik je spolek, který působí v oblasti propagace a podpory turistického ruchu v Posázaví. Přicházíme s možností uspořádání tématického výletu historickým motorovým vlakem s vozy Balm, ale i jinými typy historických železničních vozidel, včetně zajištění občerstvení a doprovodného programu. Výlet historickým vlakem může být vhodný netradiční námět pro školní výlet, firemní akci i zajímavý zájezd cestovní kanceláře.

I když naší specialitou je oblast Posázaví a okolí Prahy, můžeme Vás dovézt na kterékoliv místo v naší republice - všude tam, kam vedou koleje. V případě zájmu jsme schopni zajistit rovněž kombinaci dopravy vlakem a autobusem, či lodí.
Dále Vám dle dohody zajistíme ubytování u osvědčených partnerů, občerstvení, rezervaci vstupenek, kulturní program a další služby. Mezi nejčastější cíle výletů patří:

hrad Český Šternberk
regionální pivovar Kácov
vojenské muzeum Lešany
zámek Jemniště
klášter v Sázavě
historické město Kutná Hora
vyhlídkový okruh kolem Prahy
pivovar Velké Popovice
zahradní železnice v Zásmukách
žel. muzeum Lužná u Rakovníka
hrad Karlštejn
hrad KřivoklátSamozřejmě, toto je jen několik možností zajímavých výletů. Zvláštním vlakem Vás dovezeme na kterékoliv místo v naší republice - všude tam, kde vedou koleje.

Po vzájemné dohodě se zákazníkem nabízíme rovněž možnost zorganizování zvláštních jízd spojených s firemními prezentacemi a rauty, jízdu svatebního vlaku a další příležitostné akce.Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktuje nás, rádi přivítáme Vaše objednávky, dotazy, připomínky či náměty. Můžete telefonovat na čísla 777 170 666 a 777 262 075
nebo psát na e-mail:
posazavsky.pacifik@seznam.cz

Těšíme se na setkání s Vámi
i na vzájemnou oboustranně zajímavou a prospěšnou spolupráci.